Skansen Kucelgrad

Dla potomnych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-04-21 20:13:35

Januszeł Kuceł
Administrator
Dołączył: 2015-03-30
Liczba postów: 258
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Wiadomości/21.04

Hristow vel Aykm przeprosił za swoje kontrowersyjne słowa!
Zaczął grozić Batawii wojną, najśmieszniejsze jest jednak, że zwołał w Batawii nadzwyczajne posiedzenie!
A nasz Ksiażę został dziś po raz kolejny wydalony z Batawii, no cóż...

Treść wyjaśnień Aykma:

PRZERYWAMY FILM ABY PODAĆ WAŻNY KOMUNIKAT :

Premier UHR przeprasza za swoje słowa
kilka sek temu Premier UHR napisal przeprosiny do BAT oto treść
Szanowani obywatele UHR i BAT w dniu dzisiejszym telewizja Regionalna UHTVB wyemitowała ze mną wywiad w którym niepochlebnie sie wyraziłem i powiedziałem kilka slow za dużo ds stanu wojennego w BAT oraz pomocy militarnej wojsk UHR na terytorium BAT w celu ochrony obywateli UHR

WSZEM I WOBEC jako premier UHR przysięgam ze NIGDY ALE TO NIGDY wiecej nie podniosę reki na naszego sojusznika jakim jest BAT

A słowa moje były wypowiedziane z głupoty i zmęczenia dlatego chce prze mieszkańców BAT za swoje słowa wypowiedziane w Wywiadzie TV i informuje raz jeszcze NIGDY BYM NIE WYDAL ZGODY NA ATAK NA BAT NASZEGO WIERNEGO SOJUSZNIKA NA KONTYNENCIE

A jeśli kłamie niech spotka mnie kara

podpisano
Prmier UHR
Boris Hristow von Maikowski


jak donosi nas korespondet w BAT treść wywiadu

KOD: ZAZNACZ CAŁY
Premier UHR Panie redaktorze  jestem  wielce zniesmaczony podstawa BAT ale UHR nie wtrąca się w sprawy wew BAT niech robią co chodża póki żaden  UHR obywatel nie został ranny czy nie zginał jeśli zaś dowiem się ze  obywatel UHR zginał w BAT w czasie Stanu wojennego to  inaczej będzie się toczyła rozmowa z Władzami BAT nie wykluczam  interwencji militarnej  w celu ochrony pozostałych obywateli UHR w BAT


czyżby Hristow był już zmęczony Premierowaniem a może potrzebuje urlopu ?? na te pytanie nie znamy odpowiedzi

A w naszym kraju grupka uhraińskich bandytów zaczęła demolować park miejski, zostali jednak szybko unieszkodliwieni...


RIP

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bzw - rppiw - nakazdytemat - theeconomy - plemiona