Skansen Kucelgrad

Dla potomnych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-03-30 14:22:08

Januszeł Kuceł
Administrator
Dołączył: 2015-03-30
Liczba postów: 258
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Bitwa, która nie miała miejsca

Dziś dnia 22.03.2015roku o godzinie 20:00 rozpoczął się ostrzał Kucełgradu przez przykrywkę KAG Młodzież Narodowo-Monarchiczną

O 20:05 wraz z przystąpieniem Młodzieży N-M do walki, artylerie Milicji Obywatelskiej oraz Halickich Sił Zbrojnych zaatakowały Kucełgrad.

Godzina 20:15 słychać ostatnie wybuchy i warkot silników czołgów. Armia Walcząca przeciwko Kucełowi wkracza do Królewca niszcząc napotkany opór.

Milicja Obywatelska wchodzi do Królewca, chwilę później do akcji wkraczają Halickie Siły Zbrojne armia Kuceła cofa się w głąb Królewca.

Kompania Nowohalicka, właśnie oflankowała ostatnie oddziały Kuceła broniące się w parku miejskim.
1b64a66971.jpg

Halickie Siły Zbrojne napotkały duży opór oddziałów Kuceła, Milicja obywatelska zajmuje pozycje.
20d7a524f6.jpg

Przedmieście zdobyte przez Młodzież N-M (na zdjęciu widać Fryderyka I wchodzącego z flagą Rodową von Heim.)

hqdefault.jpg

Milicja oraz Kompania Nowohalicka wraz z Młodzieżą N-M ruszyli na Stare Miasto.
Przedmieścia zaczęły wiwatować na ich cześć i życzyli powodzenia.


20:41
Przedmieście zostało zdobyte przez Młodzież N-M, Park miejski zdobyła Kompania Nowohalicka.

Wojska Fryderyka I zmierzają w stronę starówki.

uid_afe7d509d27d01a5ab2a4877d0d59ae61418561765577_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_356.jpg



Milicja i Kompania Nowohalicka, wraz z Młodzieżą N-M właśnie weszli na Stare Miasto, walka się zaczyna.
747ea25bd4.jpg

Większość oddziałów Kuceła pod naporem MO i KHN wycofało się na 2 część starówki, Kompania Nowohalicka zatrzymała 2 żołnierzy Kuceła.

ad295bb4b9.jpg


To Historyczna chwila żołnierz Fryderyka I zawiesza flagę Dynastii von Heim na kapitolu Królewca. Królewiec został podbity ludzie radują się z wyzwolenia z pod władzy tego rządnego demagoga.

red.army_.reichstag.jpg

20:55, nie liczne oddziały przeżyły i skapitulowały. Zostali odwiezieni do więzienia w Batawii. Ich los zostanie osądzony przez Frederyka I i Andrewa Uvarova

Halickie Siły Zbrojne ruszyły na dzielnice Handlowo-przemysłową, Batawia po raz kolejny wygrywa. Oddziały Kompanii Nowohalickiej dotarły jako pierwsze.

Cywile obrzucają wojsko Kuceła kamieniami i krzyczy. Najczęściej padają wulgarne wyrazy.

z15054246AA,Protestujacy-obrzucaja-budynki-rzadowe-koktajlami-.jpg

Historyczna chwila dla Kompanii Nowohalickiej i Andrewa Uvarova, widząc wywieszoną flagę dynastii von Heim, Armia Kuceła skapitulowała od razu widząc nacierających żołnierzy Halicji.


Jeden z żołnierzy Kuceła spytał się Andrewa

Czy to już koniec? Już nie musimy walczyć?

2b96b02bb8.jpg

Wszyscy odetchnęli z ulgą, widząc wywieszoną flagę rodu von Vinc.
b3bdca43f6.jpg


Bardzo mnie ciekawi ile ludzi liczy ta cała MN-M, bo tak też mogę sobie napisać, że mam tysiąc czołgów...
AB zaczyna uzupełniać straty.

Ale w Królewcu was nie ma, wypad!

Mówisz do Księcia psie!

Psa? Jestem zwykłym debilem który nie umie pogodzić się ze swoim kretynizmem.

Mogliście dać mi się chociaż wypowiedzieć, a nie wykorzystaliście to, że mnie nie było.
Albo ustalamy wojnę na porządnych zasadach, albo żegnam.

To dziś, o której?

O żadnej, po prostu każda strona czeka na swoją kolej...
Chyba, że to dla Pana za trudne...


RIP

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
safespot - stangoldlake - margonem - mta-yng - lesniczowka